Interierové dvere bezfalcové - Veľký Slavkov
  • Interierové dvere bezfalcové
  • Dyhované dubovou dyhou
  • Skryté pánty
  • farba - antracid
Interiérové dvere  - starý dub, Prešov
  • jednokrídlové interierové dvere
  • starý dub
  • iba olejované

Vzhľadom na veľké množstvo kombinácií vyhotovenia našich produktov, žiaľ neexistuje jednoduchý cenník na výrobky stolárstva. Keďže naše strolárstvo sa prioritne zameriava na zákazkovú výrobu interierových dverí na mieru, každé interiérové dvere ktoré vyrobíme sú viac-menej jedinečné, presne podľa požiadaviek konkrétneho zákazníka. Cena sa odvíja od typu interiérových dverí, rozmerov, množstva použitého materiálu, od sklenenej výplne, povrchovej úpravy a ďalších parametrov. Cenu preto kalkulujeme v rátane dopravy a montáže individuálne dopredu - pred realizáciou. V cene nebudú zahrnuté žiadne ďalšie skryté poplatky.

 

Ukážka jednoduchších dverí (s cenou)

Jednoduchý typ otváravých dverí z borovicového masívu, so zárubňou a pomerne veľkou sklenenou výplňou, so závesmi, povrchový náter - cena cca 320,- EUR.

 

Dovoz a montáž

Dovoz a montáž našich produktov (interiérových dverí a postelí na mieru) realizujeme na území celého Slovenska. Cena dovozu a montáže je vždy zahrnutá v prvotnej kalkulácii (ak sa pred tvorbou kalkulácie nedohodneme ináč).

 

Záruka a záručná doba

Na produkty z našej stolárskej dielne sa vzťahuje záruka podľa zákona o ochrane spotrebiteľa platného na území Slovenskej republiky, teda 24 mesiacov na vady výrobného charakteru. Záruka sa vzťahuje na konštrukciu dverí a zárubní, pokiaľ na výrobku nebol vykonaný nedovolený zásah. Záruka sa nevzťahuje pokiaľ bol výrobok vystavený relatívnej vlhkosti viac ako 60 %.

 +421 (0)905 904 332

Kontaktný formulár - bežná komunikácia
Cenové ponuky - žiadosti o cenové ponuky

Výroba prepracovaných, elegantných
interiérových dverí na mieru
s dovozom a montážou po celom Slovensku
Stolárstvo Štefan KENDRA
Cintorínska 233, KRAVANY okres POPRAD
+421 (0)905 904 332