Portfólio Stolárstva Štefan Kendra - Interiérové dvere, postele na mieru

Na úvodnej stránke ste sa dočítali o tom, že sme sa ako každá iná firma vyvíjali. Aké typy interiérových dverí vlastne vyrábame ste tam však nikde nenašli. Mnohí z vás presne viete čo chcete a hľadáte len firmu, ktorá Vám to vyrobí. Myslite však aj na mladých, ktorí si zariadzujú prvý bytík, či domček a nechcú si potom o ich prvé dvere trieskať hlavu! Preto sa prosím nehnevajte, ak niektoré veci vysvetlíme od základu, veď opakovanie je matkou múdrosti. Pred tým však ako spravíte náhle rozhodnutie, a kúpite dvere ktoré sa vám páčia, prečítajte si o materiáloch a technológiách v našej dielni. Pokúste sa spraviť si kratučkú funkčnú analýzu a zistíte tak požiadavky na Vaše interiérové dvere. Alebo sa opýtajte priamo u nás v dielní, radi vám poradíme! Spokojný budete vy a my budeme radi, že nám pribudol ďalší spokojný zákazník.

Interiérové dvere

Interiérové dvere našich domácností, či interiérov našich firiem, už dlhšiu dobu neplnia len účel funkčný, ale aj estetický. Často sa na dvere pozerá ako na interiérový doplnok, vhodne predeľujú a dopĺňajú obytný priestor. Farba interiérových dverí, vzor ich výplne i povrchová úprava sú navrhované tak, aby ladili s ostatnými interiérovými prvkami. Práve preto spolupracujeme so sklenárstvom Tatrasklo, ktorého práce i poradenstvo v oblasti dverových výplní sú na profesionálnej úrovni a máme s nimi dlhoročne dobré skúsenosti. Celý návrh dverí musí viesť k Vašej spokojnosti!

Pri umiestnení interiérových dverí je vhodné rešpektovať niekoľko zásad:

  • dvere sa majú otvárať z väčšej miestnosti do menšej, aby pri otvorení bol výhľad na najväčšiu časť miestnosti,
  • medzi dverným krídlom a stenou, prípadne nábytkom minimálne 15 centimetrov,
  • dvere do kúpeľne by sa mali otvárať smerom von.

Dvere sa označujú ako ľavé a pravé. Ako to určiť? Postavíme sa na stranu dverí, do ktorej sa otvárajú a podľa toho, na ktorej strane sú dverné závesy určíme, či ide o ľavé alebo pravé dvere. Toto pravidlo platí pre interiérové dvere i dvere vchodové, či bezpečnostné.

Postele

Ako doplnok k našej výrobe sme si zvolili manželské postele na mieru. Postele sú vyhotovené výlučne z masívu. Výroba postelí nám počas dlhoročnej praxi ostala pri srdci. Kvôli čo najväčšiemu uspokojeniu zákazníkov a dosiahnutiu maximálneho pôžitku zo spánku spolupracujeme v tejto oblasti s interiérovým štúdiom SEDAS comfort. V spomínanom štúdiu ste sa mohli stretnúť aj s našimi výrobkami.

V prípade záujmu prosím kontaktujte dielňu Stolárstva Štefan Kendra - radi pomôžeme!


Stolárstvo Štefan Kendra - Profesionáli na interiérové dvere | +421 (0)905 904 332 | Cintorínska 237, Kravany

Správa webov: www stránky EKOBIT consulting, s.r.o.